We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Naše služby

Conviu datové služby

Za Conviu stojí silný tým, který vám dokáže pomoci se vším, na co si sami netroufáte nebo na to nemáte kapacity.

Nabídka našich služeb, které vám ušetří spoustu času a energie:

Napojení dodavatelských feedů

Trávíte hodiny času tím, že aktualizujete ceny, dostupnost a ověřujete další informace? Už nemusíte! Automaticky propojíme váš e-shop s dodavateli prostřednictvím feedů.

Jednoduše si zvolíte libovolný počet dodavatelů a pro každého určíte četnost aktualizací a jejich načasování, aby ideálně zapadly do denního rytmu vašeho e-shopu. O všechno ostatní se už postaráme my.

Denně aktualizujeme kolem 800 milionů produktů.

Více informací o napojení dat od dodavatele

Napojení na marketplaces

Chcete nabízet své produkty na internetových tržištích, jako je Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace, Allegro nebo třeba Amazon? To je dobré rozhodnutí, můžete tak oslovit desetitisíce nových potenciálních zákazníků na českém i zahraničním trhu. Každý marketplace má své požadavky na strukuturu feedu, na kterých dost lpí. A také na nich závisí úspěšnost spolupráce - nechcete, aby se vaše produkty ukazovaly ve špatných kategoriích nebo s rozbitými popisky. Nechte to na nás, na naše zkušenosti se můžete spolehnout.

Více informací o napojení na marketplace

Nastavení cenotvorby

Automatická cenotvorba je proces, při kterém se ceny produktů nebo služeb automaticky mění nebo nastavují na základě různých faktorů, jako jsou poptávka a nabídka, konkurenční ceny, sezónní trendy, marže zisku, a další proměnné. Pomůžeme vám s nastavením a napojením automatické dynamické cenotvorby nejen na e-shop, ale i na účetní software, např. Pohoda. Conviu si poradí s jakoukoli strategií cenového boje a máme pro vás i detailní výsledky a statistiky za libovolné období. Také vám poskytneme konzultaci, abyste zvolili správnou strategii či jejich kombinaci.

Více informací o nastavení centovorby

Expanze do zahraničí – překlad + AI

Pro překlad celého e-shopu či jen vybraných kategorií, produktů máme šikovného pomocníka – automatický překladač. Můžete si vybrat ze 3 překladačů. Samozřejmě vám pomůžeme překlad nastavit a vypočítat cenu vašeho překladu. Zároveň vás naučíme (nebo uděláme za vás) zadávat práci našemu dalšímu pomocníkovi - automatickému copywriterovi (AI) tak, aby výstupy už nepotřebovaly ladění od živého copywritera. Také vám pomůžeme nastavit jednotný styl textů, který odráží váš tone-of-voice.

Více informací o zahraniční expanzi

Nastavení monitoringu cen

Monitoring cen doporučujeme nejen pro e-shopy, ale i pro dodavatele či výrobce jako užitečný nástroj ke sledování cen svých produktů na trhu. Vše můžeme nastavit za Vás a se znalostí cen konkurence vám můžeme sestavit individuální cenotvorbu. Vy jen pak můžete sledovat každý den v administraci, jak se vašim produktům daří v porovnání s trhem.

Za zkoušku nic nedáte

Vyzkoušet na 30 dní zdarma

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.