We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít
Datové vychytávky pro e-shopy

Párovač produktů do srovnávačů

ušetříte
2 h/den

průměrně uspoříte
8 tis./měsíc

až 0,5
zdatného pracanta

Více automatizace = Méně ručního klikání
Pro člověka desítky hodin práce, pro Conviu rychlovka.

Chcete být vidět na Heurece? Pak na tuty oceníte tohoto šikovného pomocníka, který je v párování zdatnější než leckterá seznamovací aplikace. Za pár minut vyhledá a na jeden klik propojí vaše produkty s položkami na Heurece. To je snad… Heuréka!

Stačí si na Heurece zdarma vygenerovat URL adresu na report nespárovaných produktů, vložit ji do Conviu párovače a ten už se o to postará. Produkty si pak seřadíte podle ceny, názvu nebo kategorie nebo vyfiltrujete třeba jen nespárované položky, u kterých vám nástroj nabízí konkrétní návrhy na spárování.

U svého produktu, ale i u návrhu z Heureky pak vidíte obrázek, název, kategorii a cenu. To obvykle stačí k tomu, abyste produkt poznali a jedním kliknutím ho spárovali. A když si nejste jistí, můžete si přímo z párovače otevřít detail produktu ve svém e-shopu, v Conivu i na Heurece.

Nástroj na párování vám vypíše i produkty, u kterých sám vhodnou položku na Heurece nenašel. Ty můžete zkusit vyhledat ručně a do políčka pro párování vložit zkopírovanou URL. Takhle jednoduché to je.

Nástroj pro párování produktů s Heurekou je součástí modulu XML editor.

Partneři, kteří nás doporučují

Ukázka párování produktů

Nástroj na párování vám vypíše i produkty, u kterých sám vhodnou položku na Heurece nenašel. Ty můžete zkusit na Heurece vyhledat ručně a do políčka pro párování vložit zkopírovanou URL.

Často kladené dotazy

Mohu nespárované produkty filtrovat dle ceny a značky?
Ano, je možné nespárované produkty filtrovat a seřadit dle ceny a značky, názvu, ITEM_ID apod. Ve filtru lze také zvolit nespárované produkty (s návrhy). Následně se zobrazí relevantní produktové karty, ke kterým lze produkty připárovat jedním klikem.
Lze produkty párovat pro Heureka.cz i Heureka.sk?
Ano, Conviu umí produkty párovat pro Heureku českou i slovenskou.
Jak zjistím, že lze produkt připárovat?
V párovačí Conviu stačí nastavit filtr “Nespárované produkty (s návrhy)”. Následně v levé části uvidíte svůj produkt, jeho obrázek a cenu. V pravé části se zobrazí nalezený relevantní produktový detail, do kterého lze kliknutím na tlačítka “spárovat” produkt napárovat. Před spárováním si můžete prohlédnout, zda odpovídá prodejní cena, obrázek a název produktu. Pro podrobnější kontrolu je možné se prokliknout do e-shopu a na Heureku.
Kde zjistím nespárované produkty?
Nespárované produkty můžete prohlížet v Conviu v párovači. Druhou možností je zvolit si report (určitý den a hodinu) a ten zasílat na e-mail.
Chybí vám nějaká odpověď?

Jaký objem dat již modul zpracoval?

Párovač produktů do srovnávačů již zpracoval:

přes
74 GB

zpracovaných feedů

přes 5
milionů

vstupních produktů

přes 3
miliony

napárovaných produktů

Párovač produktů do srovnávačů

Tento modul máte zdarma.

Párovač je součástí modulu Editor datových feedů.

Proč je Conviu nejlepší parťák pro vás a váš e-shop?

Úspora času, peněz, nástrojů, lidí a starostí
Méně ručního klikání, více automatizace
Plná kontrola nad e-shopem, cenami a feedy
Rychlost, spolehlivost, dostupnost 24/7
Naše hodnoty
  • Jsme jedno ucho

    Nasloucháme a jsme otevřeni změnám. Vývoj přizpůsobujeme potřebám trhu a zákazníků.

  • Vezmeme vás pod křídla

    Starají se o vás specialisti, ne operátoři. S naší pomocnou rukou počítejte.

  • 11 vychytávek pod 1 střechou

    Komplexní využití dat – 11 nástrojů pro výdělečnější e-shop na jednom místě

Recenze na Conviu

Komu už Conviu šetří čas a peníze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Naši spokojení klienti

a spousty dalších...

Jsme partnerem

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.