We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Datové vychytávky pro e-shopy

S čím vám Conviu pomůže

XML feedy, párování, monitoring a bidding, cenotvorba, obrázkový editor. A do toho alerty a umělá inteligence. Ztraceni? Nebojte! Zní to složitě, ale je to jednoduché. Právě díky Conviu.

Co pro vás může Conviu udělat? Pojďme si to prosvištět na příkladu typického e-shopu.

Zboží berete od dodavatelů.

Jenže co vzít od koho? A od koho si půjčit popisky a fotky? Jak zboží nasypat do kategorií e-shopu? Potřebujete mašinu, která schroupne seznamy zboží (názvů, popisů, obrázků, kategorií, cen, …) od dodavatelů, tedy dodavatelské feedy. Poradí si se všemi formáty feedů a udělá v nich pořádek. Když je to potřeba, fotky hromadně upraví a texty přeloží z angličtiny stejně snadno jako třeba z ukrajinštiny. Na to všechno potřebujete Conviu.

Pohybujete se na vysoce konkurenčním trhu.

Musíte proto zazářit (dostat se na přední pozice) v cenových srovnávačích Heuréka a Zboží. A prodávat i mimo vlastní e-shop na internetových tržištích - marketplaces. Samozřejmě chcete mít přehled o cenách konkurence (nešpehovat, monitorovat!), o tom, co se prodává a co vám v sortimentu chybí. To všechno umí Conviu.

Rádi byste taky něco vydělali, viďte?

Stačí si ujastnit, jestli chcete maximalizovat zisk nebo obrat, a jít si za tím s pomocí chytré cenotvorby. Ceny se musí líbit zákazníkům, vám se zase musí líbit čísla v kolonkách marže, obratu a zisku. Tohle skloubit v e-shopu o tisících položkách je celkem výzva - přesně taková výzva, pro kterou je Conviu stvořené. A taky důvod, proč jsme zapřáhli i umělou inteligenci.

Takhle. Chybám se nevyhnete.

I ten nejlepší e-shop občas prodává za nula, nakupuje od nejdražšího dodavatele, má na webu prázdnou kategorii nebo platí za prokliky 2x víc než obvykle. Proto potřebujete Conviu, kde si nastavíte životně důležité alerty a reporty. Když se děje něco podezřelého, víte to první.

Podtrženo sečteno, Conviu toho umí mnoho. Platit budete ale jen za to, co opravdu využijete. Jeden modul, nebo rovnou všechny? Je to na vás.

Za zkoušku nic nedáte

Vyzkoušet na 30 dní zdarma

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Naše vychytávky

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.