We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Výhody naší aplikace

Proč používat Conviu?

Conviu jsme vytvořili původně sami pro sebe. Automatizovali jsme věci, které nás nebavilo dělat ručně. Úspora času, energie a peněz se tak stala součástí DNA Conviu. Když ho používáte, jednoduše už spoustu věcí dělat nemusíte.

Co třeba?

Nemusíte přebíhat z jedné aplikace do druhé

V Conviu máte všechno pro pohodlnou správu e-shopu na jednom místě. 11 modulů, několik šikovných nástrojů a nás na telefonu.

Nemusíte dělat stejnou úpravu u více produktů

Conviu je stvořené pro hromadné úpravy, protože šetří čas a peníze. Pohodlně vyfiltrujete správné produkty, ať už jich je 10, nebo 10 tisíc. Levou zadní to zmákne XML editor.

Nemusíte shánět programátora

Nemusíte ho zasvěcovat do problému, čekat na něj, když nemá kapacity. A hlavně ho nemusíte platit. XML feedy si hravě upravíte sami, kdykoli a jakkoli. Stejně snadno napojíte nového dodavatele.

Nemusíte platit ani překladatele

A doufat, že bude mít čas, až budete listovat zahraniční novinky na český e-shop, nebo opačně – českou novinku na cizojazyčné mutace svého e-shopu. Automatický překladač zvládá desítky jazyků oběma směry a stojí zlomek toho, co překladatel.

Nemusíte pořád na všechno myslet

Třeba že máte o víkendu něco vypnout. Pravidla si načasujete a můžete je pustit z hlavy. Pro svůj klid si nastavíte automatické reporty a alerty.

Nemusíte dělat věci ručně

Hledat produkty ke spárování ve srovnávačích. Hledat správné kategorie. Vypisovat barvu nebo hmotnost z titulků. Mazat obrázky z popisků. To všechno a mnoho dalšího jsme automatizovali.

Vyvíjíme to, co potřebujete. Nasloucháme vám.

Jsme rychlí, sledujeme trh a jsme otevřeni změnám.

E-commerce známe skrz naskrz. S naší pomocnou rukou počítejte.

Chceme mít čas na opravdový život. Proto všechno automatizujeme.

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Na prvních 30 dní získáte plný přístup ke všem modulům zdarma.

Vytvořte si účet zdarma
Zboží berete od dodavatelů.
Jenže co vzít od koho? A od koho si půjčit popisky a fotky? Jak zboží nasypat do kategorií e-shopu? Potřebujete mašinu, která schroupne seznamy zboží (názvů, popisů, obrázků, kategorií, cen, …) od dodavatelů, tedy dodavatelské feedy. Poradí si se všemi formáty feedů a udělá v nich pořádek. Když je to potřeba, fotky hromadně upraví a texty přeloží z angličtiny stejně snadno jako třeba z ukrajinštiny. Na to všechno potřebujete Conviu.
Pohybujete se na vysoce konkurenčním trhu.
Musíte proto zazářit (dostat se na přední pozice) v cenových srovnávačích Heuréka a Zboží. A prodávat i mimo vlastní e-shop na internetových tržištích - marketplaces. Samozřejmě chcete mít přehled o cenách konkurence (nešpehovat, monitorovat!), o tom, co se prodává a co vám v sortimentu chybí. To všechno umí Conviu.
Rádi byste taky něco vydělali, viďte?
Stačí si ujastnit, jestli chcete maximalizovat zisk nebo obrat, a jít si za tím s pomocí chytré cenotvorby. Ceny se musí líbit zákazníkům, vám se zase musí líbit čísla v kolonkách marže, obratu a zisku. Tohle skloubit v e-shopu o tisících položkách je celkem výzva - přesně taková výzva, pro kterou je Conviu stvořené. A taky důvod, proč jsme zapřáhli i umělou inteligenci.
Chybám se nevyhnete.
Takhle. Chybám se nevyhnete. I ten nejlepší e-shop občas prodává za nula, nakupuje od nejdražšího dodavatele, má na webu prázdnou kategorii nebo platí za prokliky 2x víc než obvykle. Proto potřebujete Conviu, kde si nastavíte životně důležité alerty a reporty. Když se děje něco podezřelého, víte to první.

Podtrženo sečteno, Conviu toho umí mnoho.
Platit budete ale jen za to, co opravdu využijete.
Jeden modul, nebo rovnou všechny?
Je to na vás.

Proč je Conviu nejlepší parťák pro vás a váš e-shop?

Úspora času, peněz, nástrojů, lidí a starostí
Méně ručního klikání, více automatizace
Plná kontrola nad e-shopem, cenami a feedy
Rychlost, spolehlivost, dostupnost 24/7
Naše hodnoty
  • Jsme jedno ucho

    Nasloucháme a jsme otevřeni změnám. Vývoj přizpůsobujeme potřebám trhu a zákazníků.

  • Vezmeme vás pod křídla

    Starají se o vás specialisti, ne operátoři. S naší pomocnou rukou počítejte.

  • 11 vychytávek pod 1 střechou

    Komplexní využití dat – 11 nástrojů pro výdělečnější e-shop na jednom místě

Recenze na Conviu

Komu už Conviu šetří čas a peníze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.