We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Recenze na Conviu

Komu už Conviu šetří čas a peníze?

Přes Conviu řešíme úpravy cen a dostupností, synchronizaci dat mezi e-shopy s jazykovou mutací i napojení dodavatelů a jsme velmi spokojení. Výrazně se nám usnadnila práce a jsme schopni reagovat obratem na změny, které si žádá obchod nebo marketing.
S Conviu sme nadmieru spokojní. Aplikace funguje spoľahlivo a bez výpadkov. Keď si s niečím nevieme poradiť, podpora nám odpíše veľmi rýchlo a prípadne i rovno nastaví pravidlo v systéme a stačí ho len povoliť. Keď sme sa zasekli na niečom, čo v Conviu chýbalo, často sa nová feature na náš podnet do nástroja pridala. Conviu doporučujem všetkými desiatimi!
Zatím používáme pro zpracování různých dodavatelských feedů pro sjednocení a import do eshopu. Vše funguje skvěle a spolehlivě. Conviu můžu jen doporučit.
Perfektní platforma, která ušetří spoustu času.
Martin Muller
Skvělá služba kterou využíváme velmi často a pro odběratele nám usnadňuje spousty práce.
Marek Dlouhý
Conviu rádi používáme, usnadňuje nám práci v propojení s třetími stranami v rámci vzájemné spolupráce. Fandíme Vám a jsme rádi, že můžeme být součástí vašeho řešení, které posouvá e-commerce kupředu :)
Robustní a spolehlivá služba, ve které pro své klienty denně automatizovaně zpracováváme XML feedy s desetitisíci e-shopovými položkami. Má přehledné rozhraní a snadno se v ní tvoří pravidla pro úpravu feedů. Vynikající je také snadno dosažitelná, neuvěřitelně rychlá a technicky zkušená podpora (žádný sekretariát, který váš požadavek někomu přepošle a "do 3 dnů se vám ozveme"). Jednoznačně palec nahoru!
Honza Žůrek
To co potřebuji, tak to dostávám, kvalitně a rychle
Děkuji za trpělivé vysvětlování všech postupů a funkcí v době, kdy jsem s Conviu začínal. Nyní díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
No, dámy a pánové, mám „velmi krátkou zkušenost“ s online obchodováním v e-commerce (cca 15let), ale tady se lámou ledy 😊
Jsem teď na opačné straně barikády a z velkého odběratele se stal malý a (zatím) nevýznamný hráč na trhu : )))

Teď vážně, pomoci (ať supportem samotným, tak službou), která se mi dostává od této společnosti, jsem ušetřil nemalé peníze za člověka, který by to za mě řešil.
A to jsem pár odpovědí dostal o víkendu a v pracovních dnech cca do hodiny. Crazy, ale tady to tak asi chodí…
Stačí si trošku osvojit nějaké pojmy v oblasti napojování datových vět, co jsou elementy a CONVIU zbytek vyřeší za vás.

Takže držím palce všem, co se snaží sloučit datová chapadla chobotnice do jedné nádoby a věřím, že s touto společností určitě nešlápnete vedle.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Nábízejí nejlepší službu na zpracovávání XML feedu.
Podporu, kterou Vám nabídnou zdarma, nemáte nikde jinde. Co nevíte, ihned vysvětlí. Zákaznická podpora Vám odepíše i o víkendu.
Tuto společnost mohu jedině doporučit.
Náš feedback na Conviu je určitě velmi pozitivní. Výrazně se nám usnadnila práce ohledně biddingu i rychlých úprav v xml souboru.
S mnoha věcmi jsme na úpravy feedů museli interně čekat, nyní si je upravíme sami.
V rámci toho velmi oceňuji i vaši podporu, ať už v ohledu tvoření nových pravidel, konzultace s Ivčou ohledně fakturací, apod.

Vše je vždy rychle a efektivně vyřešeno.
Díky za to!
Petra Nováková
Dlho som hľadal správne riešenie pre moje dva e-shopy LeonFish.sk a PinguLand.sk. Pre Conviu som sa rozhodol aj z dôvodu ochoty a ich komunikácie na začiatku pri oslovení. Veď mi objasnili ochotne možnosti už pri prvom pár hodinovom telefonáte, kde sme diskutovali len o možnostiach prepojenia.

Moje požiadavky na automatické spracovanie výstupného XML feedu spojeného zo vstupov od rôznych dodávateľov boli totiž dosť špecifické. Požiadavky sa nedali realizovať žiadnym bežným konvenčným ponúkaným riešením, ale napriek tomu iba Conviu ako jediné dokázalo splniť moje očakávané výstupné riešenie.

U iných mnou oslovených som narazil na technické prekážky počas tvorby.

Teraz mám však automatické prepojenie s upgates a už nepotrebujem manuálne robiť na dennej báze žiadnu činnosť pre spracovanie mnou potrebných podkladov z dodávateľských XML Feedov.

Ďakujem.
Ladislav Bitto
Vaše služba je fakt skvělá. Už jsem dal pár tisíc do různých nástrojů a úplně zbytečně. Oceňuji Vaši službu a za tyhle peníze.
Jste super, konečně něco co funguje.
Jiří K.
Majitel e-shopu
Naprosto skvělá podpora! Parádní služba!
Conviu mohu jen doporučit. Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, jelikož jsme s feedy předtím nepracovali, měla jsem spoustu otázek. A na rozdíl od jiných firem, kde jsem se obrátila, mi v Conviu vše skvěle vysvětlili, podpora na mailu i telefonu, i o víkendu byly maily zodpovězené.

Řešili jsme spoustu mých drobných i větších problémů s napojením různých dodavatelů, vždy vše vysvětlili, navrhli to nejlepší řešení a nastavili, jak potřebuji.

Za mě 5 hvězdiček.
Nic lepšího jsem si nemohla vybrat. Jsem velice spokojená a moc ráda doporučím dále.
Helena Valo DiS.
Původně jsme chtěli využívat pouze pro biddovaní nabídek v porovnávačích, ale v současné době používáme i pro úpravu feedu, párovaní nabídek a překladu pro zahraniční porovnávače.

Musím pochválit profesionální a rychlou reakci na naše požadavky a pomoc při prvotním nastavení.

Naši spokojení klienti

a spousty dalších...

Jsme partnerem

Proč je Conviu nejlepší parťák pro vás a váš e-shop?

Úspora času, peněz, nástrojů, lidí a starostí
Méně ručního klikání, více automatizace
Plná kontrola nad e-shopem, cenami a feedy
Rychlost, spolehlivost, dostupnost 24/7
Naše hodnoty
  • Jsme jedno ucho

    Nasloucháme a jsme otevřeni změnám. Vývoj přizpůsobujeme potřebám trhu a zákazníků.

  • Vezmeme vás pod křídla

    Starají se o vás specialisti, ne operátoři. S naší pomocnou rukou počítejte.

  • 11 vychytávek pod 1 střechou

    Komplexní využití dat – 11 nástrojů pro výdělečnější e-shop na jednom místě

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.