We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Naše služby

Správa marketingu

Za Conviu stojí silný tým, který vám dokáže pomoci se vším, na co si sami netroufáte nebo na to nemáte kapacity. Podáme vám pomocnou ruku ve všech směrech on-line marketingu.

Co všechno můžeme (u)dělat za vás?

Správa PPC kampaní

Chcete oslovit klienty, kteří hledají vaše produkty, ale neznají vaši značku? Pak jsou pro vás v rámci online marketingu jako stvořené tzv. PPC kampaně. Jedná se o jednu z nejlepších marketingových strategií, kde platíte za kliknutí na reklamu. PPC kampaně vám nastavíme, vyhodnotíme a zoptimalizujeme tak, aby vám přivedly klienty a nepřidaly žádnou práci navíc. Zviditelníme vás tam, kde by jinak byla vaše konkurence. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráci. Máme zkušenosti, jak se začátečními e-shopy, tak i s velkými klienty, kteří mají milionové rozpočty v ČR i zahraničí.

Jsme certifikovaný Google Partner a ověřená agentura Sklik.

Správa zbožových srovnávačů a automatický bidding

Pokud ještě nejste na zbožových srovnávačích, jako je Heureka, Zboží, tak vám s tím rádi pomůžeme. Veškeré vaše produkty napárujeme, upravíme u nich potřebnou kategorii, název či doplníme parametry. Zároveň vám pomůžeme s veškerým zbylým nastavením pro dosažení vašich stanovených cílů. Postaráme se vám o kompletní správu zbožových srovnávačů.

Automatický bidding

O první příčky srovnávačů zboží, jako je Heureka a Zboží je vždy velký konkurenční boj, který vyžaduje neustálou optimalizaci. Pokud vy sami nemáte dostatek zkušeností ani času se tomu věnovat, nechte to na nás! Získáme pro váš e-shop relevantní zákazníky, kteří skutečně nakoupí.

Upravíme XML feedy, spárujeme produkty a zoptimalizujeme ceny za proklik. Nastavíme automatické biddování tak, abyste mohli v klidu spát, a přesto být se svými TOP produkty ve srovnávačích před konkurencí. Dobrá zpráva je, že nemusíte být nejlevnější. Ze zbožových srovnávačů totiž přichází většina potenciálních zákazníků z biddovaných pozic – 60 % z Heureky a 80 % ze Zboží.

Nenechávejte proto už nic náhodě a začněte s automatickým biddováním ještě dnes, každý den se počítá!

Sociální sítě (Facebook a Instagram)

Aktivní sociální sítě zvyšují důvěryhodnost každé firmy, proto se vyplatí na nich pracovat. Právě s tím vám pomůžeme, nabízíme kompletní správu sociálních sítí, s hlavním důrazem na budování povědomí o brandu, kvalitním obsahem, důkladnou analýzou, pravidelnou optimalizací a budování vztahu se zákazníky. Stanovíme si strategii, která bude plně vyhovovat a dosahovat předem stanovených cílů. Sociální sítě jsou skvělý nástroj na rozvoj značky, začleňte ho tedy do svého marketingového mixu.

SEO

Optimalizujeme vaše webové stránky tak, že vás to vyšvihne na první příčky ve vyhledávání. Nechte si od nás zoptimalizovat web a ukažte tak konkurenci, že jste jim nadřazeni a potencionálním zákazníkům, že vy jste pro ně právě ti praví. Vypracujeme vám i podrobnou analýzu klíčových slov, podle které budeme přesně vědět jaká klíčová slova implementovat do textu. Nabízíme komplexní SEO správu či vyřešení daného problému, kam patří i SEO audit webu, profesionální linkbuilding, odstranění překážek v indexaci a vyladění on-page faktorů.

Budování zpětných odkazů (Linkbuilding)

Linkbuilding je proces získávání odkazů z jiných webových stránek na vaše vlastní stránky. Tyto odkazy jsou důležitým faktorem pro vyhledávače (např. Google a Seznam) při určování důvěryhodnosti, autority a relevance vašich stránek. Čím více kvalitních a relevantních odkazů směřuje na vaše stránky, tím pravděpodobněji budou vyhledávače považovat vaše stránky za důvěryhodné a zajímavé pro uživatele a tím získáte vyšší pozice ve vyhledávači. A vyšší pozice znamenají vyšší návštěvnost a tím i více zákazníků.

Criteo

Internetová inteligentní bannerová reklama s dokonalými výsledky, funguje formou RTB. Criteo je vhodné pro remarketingové kampaně z feedu či pro akviziční kampaně, kampaně jsou schopné dosáhnout velmi dobrých výsledků. Dynamický remarketing vám tak přinese rychlé učení, velice dobrý konverzní poměr a vysokou návratnost investice. Criteo pracuje s interními behaviorálními daty, proto je i s akviziční kampaní schopen dosáhnout cílení na konverze. Samozřejmě při zaměření na návštěvnost, přinese vysokou návštěvnost za dobrých podmínek. S touto platformou vám také hravě pomůžeme, vše nastavíme a zoptimalizujeme pro co nejlepší dosažení požadovaných výsledků.

Zvyšování návštěvnosti

Nabízíme optimalizaci návštěvnosti vašich webových stránek nebo e-shopu. Provedeme podrobnou analýzu současné situace, zjistíme, jak zákazníci vyhledávají vaše produkty či služby, a následně navrhneme případnou úpravu jednotlivých stránek. Naším cílem není pouze zvýšit počet návštěvníků, ale také zlepšit uživatelskou přívětivost vašeho webu.

E-mail marketing

Nechte se inspirovat, abyste nebyli pouze dalším odesílatelem nechtěné pošty, která skončí přímo v koši. S naším přístupem se váš e-mailový seznam promění v loajální zákaznickou základnu. Využíváme sofistikované nástroje, abychom vytvořili nejen tradiční newslettery, ale také plně automatizované e-maily, které reagují na jedinečné chování každého zákazníka. Klíčem k úspěchu je vždy promyšlená strategie e-mailového marketingu.

Firemní zápisy na Google a Seznam

Firemní zápisy jsou klíčovou součástí online prezentace firmy s řadou výhod. Zlepšují viditelnost ve vyhledávačích, což je zvláště důležité pro lokální podniky, aby oslovily zákazníky v dané oblasti. Poskytují důvěryhodnost a autoritu firmy díky recenzím a aktualizovaným informacím. Firemní zápisy také podporují lokální marketing a sdílení důležitých informací o firmě. Nedílnou součástí je jednoduché naplánování trasy přímo k vám. Celkově jsou správné firemní zápisy klíčovým prvkem pro úspěšnou online prezentaci a mohou výrazně přispět k zlepšení viditelnosti, důvěryhodnosti a interakce se zákazníky.

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Novinky ze světa marketingu, zbožových srovnávačů a aplikace Conviu.

Maximálně 2x mesíčně.