Kariéra v Conviu

Držíme vám volnou židli v Conviu

Conviu je parťák pro e-shopy, sám ale po parťákovi právě pokukuje. Jsme sice menší tým, o to větší věci ale děláme. Pomáháme e-shopům s úpravou dat, automatickým biddingem, automatickou cenotvorbou, napojením na Marketplace a dalšími vychytávkami. Jednoduše – šetříme jim peníze a čas. Přidáte se k nám? :)

Aktuálně hledáme parťáky na tyto pozice:

Konzultant online marketingu

Poskytujeme služby v oblasti online marketingu – a do tohoto týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici konzultant online marketingu.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty
  • Získávání nových klientů
  • Školení klientů, účast na veletrzích
  • Možnost podílet se na rozvoji nástroje Conviu

Koho a s jakými dovednostmi hledáme?

  • Důležité je analytické myšlení, prezentační & komunikační dovednosti
  • Pracujete samostatně a zodpovědně
  • Pokud nemáte zkušenosti s nástrojem Conviu, nevadí
  • Výhodou může být: znalost německého jazyka

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned
  • Zajímavý fixní plat + prémie
  • Vzdělávání od Google, Seznamu
  • Stravenkový paušál v max. výši
  • Pružná pracovní doba s možností home-office
  • Práce ve firmě rodinného typu, neformální prostředí
  • Firemní notebook, telefon s datovým tarifem a neomezeným voláním
  • Kancelář v Chrudimi

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Broklová, ivana@conviu.cz, 737 545 353

Frontend Developer

Baví tě programování webových aplikací? Chceš pracovat s moderními technologiemi? Pojď s námi dělat na zajímavých projektech v našem IT oddělení.

Co potřebujeme:

  • Znalost Nuxt 3
  • Znalost Typescript výhodou
  • Znalost GraphQL výhodou
  • Znalost GITu
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Ochotu učit se nové věci

Co nabízíme:

  • Práce s novými technologiemi a nástroji
  • Možnost se vzdělávat a rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr (i živnostenský list)

Kontaktní osoba: Tomáš Pilař, tomas@conviu.cz, 602 346 118

Naše vychytávky

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.