We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Služby - Datové služby

Napojení dat od dodavatele do eshopu

Trávíte hodiny aktualizováním cen, dostupností a dalších informací o vašich produktech? S Conviu už nemusíte. Pomůžeme vám automatizovat napojení dat od vašich dodavatelů do vašeho e-shopu, bez ohledu na to, kolik dodavatelů máte.

S čím vám můžeme pomoci.

Automatizované zpracování dat

Zbavte se ruční práce. Zpracujeme vaše data z různých zdrojů (FTP, URL, API, Google Sheets, webové služby, váš počítač) a aktualizujeme je několikrát denně podle vašich potřeb.

Univerzální podpora formátů

Podporujeme širokou škálu datových formátů. Pracujeme s formáty CSV, TXT, JSON, XLS, XML a dalšími.

Přizpůsobené výstupy

Vytvoříme datové feedy přesně podle vašich požadavků nebo využijeme naše předpřipravené šablony pro e-shopy (Shoptet, Upgates, Eshop rychle, atd.), marketplace a srovnávače cen.

Pokročilé úpravy

Přizpůsobíme data vašim specifickým potřebám – upravíme kategorie, dostupnost produktů, sjednotíme nebo doplníme parametry od dodavatelů, upravíme varianty produktů, automaticky přeložíme produkty pro multijazyčný eshop, upravíme nebo doplníme popisy produktů pomocí automatického AI copywritera, nastavíme ceny.

Optimalizace pro e-shop

Pomůžeme vám sjednotit nebo spojit data od různých dodavatelů, správně zařadit produkty do kategorií a nastavit efektivní cenotvorbu. Můžeme také skrýt vybrané produkty nebo kategorie.

Grafické znázornění možného napojení dat od dodavatelů

V případě zájmu nás kontaktujte a požádejte bezplatnou konzultaci.

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.