We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Služby - Datové služby

Napojení na marketplace

Chcete ukázat vaše zboží a snadno oslovit množství nových potenciálních zákazníků na našich i zahraničních trzích? Začněte prodávat vaše produkty na internetových tržištích, jako je např. Alza Marketplace, Kaufland Global Marketplace, Mall Marketplace, Allegro, Emag, Amazon a další. Každé toto tržiště má však své specifické požadavky na strukturu fedu, na které velmi dbá a tyto požadavky výrazně ovlivňují úspěšnost vaší spolupráce.

Pomocí Conviu a našich zkušeností to není složité.

S čím vám můžeme pomoci

Provedeme registraci do zvoleného marketplace

Nastavíme a upravíme produktové i dostupnostní XML feedy/ CSV feedy pro jednotlivé marketplaces. Díky našim zkušenostem již víme, že je zásadní dodržet danou strukturu feedu a pořadí elementů pro každé jednotlivé marketplace.

Lze zajistit úpravu obrázků pomocí editoru Conviu.

Upravíme nebo doplníme popisy produktů pomocí automatického AI copywritera Conviu.

Přeložíme celý XML feed z nebo do jiného jazyka pomocí zadaných pravidel, pokud se rozhodnete prodávat i na jiném než českém marketplace (např. na Slovensku, Německu).

Nastavíme cenotvorbu

Spustíme API napojení pro Kaufland a Allegro a zajistíme tak okamžitý přenos dat.

Grafické zobrazení napojení na marketplace prostřednictvím Conviu

V případě zájmu nás kontaktujte a požádejte bezplatnou konzultaci.

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.