We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Služby - Datové služby

Připravte váš e-shop pro expanzi do zahraničí

Plánujete expanzi do zahraničí a potřebujete překlad vašeho e-shopu do jiného jazyka? Nebo jen chcete přeložit vybrané pasáže, kategorie nebo názvy produktů?

Nabízíme služby automatického překladače a AI copywritera, které jsou ideální pro vaše potřeby a usnadní expanzi vašeho e-shopu na zahraniční trhy.

S čím vám můžeme pomoci

Efektivní překlady

Nastavíme data pro překlad do vámi zvoleného jazyka pro jakoukoliv platformu. Podporujeme širokou škálu datových formátů. Pracujeme s formáty CSV, TXT, JSON, XLS, XML a dalšími.

Upravíme nebo doplníme popisy produktů pomocí automatického AI copywritera Conviu, tj. za pomoci ChatGPT.

Nastavíme cenotvorbu produktů dle cílové země.

Spustíme XML nebo API napojení zajistíme tak okamžitý přenos dat. Ať už do multijazyčného e-shopu nebo na zahraniční marketplace.

Grafické znázornění toku dat pro překlad

V případě zájmu nás kontaktujte a požádejte bezplatnou konzultaci.

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.