We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavřít

Nabízíme datové vychytávky pro e-shopy

Nejste na to sami.

Conviu je mocný nástroj. A za ním stojí silný tým, který vám dokáže pomoci se vším, na co si sami netroufáte nebo na to nemáte kapacity.
V administraci Conviu i mimo ni.

Co všechno můžeme (u)dělat za vás?

Napojení dodavatelských XML feedů

Trávíte hodiny času tím, že aktualizujete ceny, dostupnost a ověřujete další informace? Už nemusíte! Automaticky propojíme váš e-shop s dodavateli prostřednictvím XML feedů.

Jednoduše si zvolíte libovolný počet dodavatelů a pro každého určíte četnost aktualizací a jejich načasování, aby ideálně zapadly do denního rytmu vašeho e-shopu. O všechno ostatní se už postaráme my.

Správa PPC kampaní

Chcete oslovit klienty, kteří hledají vaše produkty, ale neznají vaši značku? Pak jsou pro vás v rámci online marketingu jako stvořené tzv. PPC kampaně. Jedná se o jednu z nejlepších marketingových strategií, kde platíte za kliknutí na reklamu. PPC kampaně vám nastavíme, vyhodnotíme a zoptimalizujeme tak, aby vám přivedly klienty a nepřidaly žádnou práci navíc. Zviditelníme vás tam, kde by jinak byla vaše konkurence.

Jsme certifikovaný Google Partner a ověřená agentura Sklik.

Máme zkušenosti s milionovými rozpočty v největších vyhledávačích v ČR i zahraničí.

Správa zbožových srovnávačů a automatický bidding

O první příčky srovnávačů zboží, jako je Heureka, Zboží nebo Google Nákupy, je vždy velký konkurenční boj, který vyžaduje neustálou optimalizaci. Pokud vy sami nemáte dostatek zkušeností ani času se tomu věnovat, nechte to na nás! Získáme pro váš e-shop relevantní zákazníky, kteří skutečně nakoupí.

Upravíme XML feedy, spárujeme produkty a zoptimalizujeme ceny za proklik. Nastavíme automatické biddování tak, abyste mohli v klidu spát, a přesto být se svými TOP produkty ve srovnávačích před konkurencí. Dobrá zpráva je, že nemusíte být nejlevnější. Ze zbožových srovnávačů totiž přichází většina potenciálních zákazníků z biddovaných pozic – 60 % z Heureky a 80 % ze Zboží.

Nenechávejte proto už nic náhodě a začněte s automatickým biddováním ještě dnes, každý den se počítá!

Napojení na marketplaces

Chcete nabízet své produkty na internetových tržištích, jako je Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace nebo třeba Amazon? To je dobré rozhodnutí, můžete tak oslovit desetitisíce nových potenciálních zákazníků na českém i zahraničním trhu. Každý marketplace má své požadavky na strukuturu feedu, na kterých dost lpí. A také na nich závisí úspěšnost spolupráce - nechcete, aby se vaše produkty ukazovaly ve špatných kategoriích nebo s rozbitými popisky. Nechte to na nás, na naše zkušenosti se můžete spolehnout.

Za zkoušku nic nedáte

Vyzkoušet na 30 dní zdarma

Ozvěte se nám a požádejte o bezplatnou konzultaci, abyste si vyzkoušeli všechny přednosti Conviu.

Novinky ze světa marketingu, zbožových srovnávačů a aplikace Conviu.

Maximálně 2x mesíčně.