Datové vychytávky pro e-shopy

Párovač produktů do srovnávačů

ušetříte
2 h/den

průměrně ušetříte
8 tis./měsíc

až 0,5
zdatného pracanta

Více automatizace = Méně ručního klikání
Klidně Vám ušetří i půl zdatného pracanta.

Je pro vás důležité být vidět na Heurece? Pak oceníte tohoto šikovného pomocníka, který je v párování zdatnější než nejedna seznamovací aplikace. Každému z vašich produktů najde protějšek na Heurece, než řeknete e-shop.

Produkty si můžete v párovači řadit podle ceny, názvu či kategorie, abyste se zaměřili na ty, které jsou pro vás v danou chvíli nejpodstatnější. Můžete je také filtrovat a procházet třeba jen ty nespárované, u kterých má nástroj konkrétní návrh na párování. A podle čeho se rozhodnout, zda je to ten samý produkt? U svého produktu i návrhu z Heureky vidíte obrázek, název, kategorii i cenu. To obvykle stačí na to, abyste mohli jedním kliknutím produkty spárovat. Když si nejste jistí, můžete si přímo z párovače otevřít detail produktu ve svém e-shopu, v Conviu i na Heurece.

Nástroj na párování vám vypíše i produkty, u kterých sám vhodnou položku na Heurece nenašel. Ty můžete zkusit na Heurece vyhledat ručně a do políčka pro párování vložit zkopírovanou URL.

Nástroj pro párování produktů s Heurekou je součástí modulu XML editor.

Jsme partneři

Ukázka párování produktů

Nástroj na párování vám vypíše i produkty, u kterých sám vhodnou položku na Heurece nenašel. Ty můžete zkusit na Heurece vyhledat ručně a do políčka pro párování vložit zkopírovanou URL.

Často kladené dotazy

Mohu nespárované produkty filtrovat dle ceny a značky?
Ano, je možné nespárované produkty filtrovat a seřadit dle ceny a značky, názvu, ITEM_ID apod. Ve filtru lze také zvolit nespárované produkty (s návrhy). Následně se zobrazí relevantní produktové karty, ke kterým lze produkty připárovat jedním klikem.
Lze produkty párovat pro Heureka.cz i Heureka.sk?
Ano, Conviu umí produkty párovat pro Heureku českou i slovenskou.
Jak zjistím, že lze produkt připárovat?
V párovačí Conviu stačí nastavit filtr “Nespárované produkty (s návrhy)”. Následně v levé části uvidíte Váš produkt, jeho obrázek a cenu. V pravé části se zobrazí nalezený relevantní produktový detail do kterého lze kliknutím na tlačítka “spárovat” produkt napárovat. Před spárováním si můžete prohlédnout, zda odpovídá prodejní cena, obrázek a název produktu. Pro podrobnější kontrolu je možné se prokliknout do e-shopu a na Heureku.
Kde zjistím nespárované produkty?
Nespárované produkty můžete prohlížet v Conviu v párovači. Druhou možností je zvolit si report (určitý den a hodinu) a ten zasílat na email.
Chybí vám nějaká odpověď?

Jaký objem dat již modul zpracoval?

Párovač produktů do srovnávačů již zpracoval:

přes
74 GB

zpracovaných feedů

přes 5
milionů

vstupních produktů

přes 3
miliony

napárovaných produktů

Párovač produktů do srovnávačů

Tento modul je pro Vás úplně zdarma!

Párovač je součástí modulu Editor datových feedů.

Jaké jsou výhody používání aplikace Conviu?

Úspora času, peněz, nástrojů, lidí a starostí
Méně ručního klikání, více automatizace
Plná kontrola nad e-shopem, cenami a feedy
Rychlost, spolehlivost, dostupnost 24/7
Naše hodnoty
  • Jsme jedno ucho

    Nasloucháme a jsme otevřeni změnám. Vývoj přizpůsobujeme potřebám trhu a zákazníků.

  • Vezmeme vás pod křídla

    Starají se o vás specialisti, ne operátoři. S naší pomocnou rukou počítejte.

  • 10 vychytávek pod 1 střechou

    Komplexní využití dat - 10 nástrojů pro výdělečnější e-shop na jednom místě

Naše vychytávky

Recenze na Conviu

Nástroj Conviu Vám pomáhá šetřit Váš čas i finance.

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Naši spokojení klienti

a spousty dalších...

Novinky ze světa marketingu, zbožových srovnávačů a aplikace Conviu.

Maximálně 2x mesíčně.

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.