Datové vychytávky pro e-shopy

Párovač - párování produktů s Heurekou

ušetříte
2 h/den

průměrně ušetříte
8 tis./měsíc

až 0,5
zdatného pracanta

Více automatizace = Méně ručního klikání
Klidně Vám ušetří i půl zdatného pracanta.

Je pro vás důležité být vidět na Heurece? Pak oceníte tohoto šikovného pomocníka, který je v párování zdatnější než nejedna seznamovací aplikace. Každému z vašich produktů najde protějšek na Heurece, než řeknete e-shop.

Produkty si můžete v párovači řadit podle ceny, názvu či kategorie, abyste se zaměřili na ty, které jsou pro vás v danou chvíli nejpodstatnější. Můžete je také filtrovat a procházet třeba jen ty nespárované, u kterých má nástroj konkrétní návrh na párování. A podle čeho se rozhodnout, zda je to ten samý produkt? U svého produktu i návrhu z Heureky vidíte obrázek, název, kategorii i cenu. To obvykle stačí na to, abyste mohli jedním kliknutím produkty spárovat. Když si nejste jistí, můžete si přímo z párovače otevřít detail produktu ve svém e-shopu, v Conviu i na Heurece.

Nástroj na párování vám vypíše i produkty, u kterých sám vhodnou položku na Heurece nenašel. Ty můžete zkusit na Heurece vyhledat ručně a do políčka pro párování vložit zkopírovanou URL.

Nástroj pro párování produktů s Heurekou je součástí modulu XML editor.

Jsme partneři

Ukázka párování produktů

Nástroj na párování vám vypíše i produkty, u kterých sám vhodnou položku na Heurece nenašel. Ty můžete zkusit na Heurece vyhledat ručně a do políčka pro párování vložit zkopírovanou URL.

Často kladené dotazy

Mohu nespárované produkty filtrovat dle ceny a značky?
Ano, je možné nespárované produkty filtrovat a seřadit dle ceny a značky, názvu, ITEM_ID apod. Ve filtru lze také zvolit nespárované produkty (s návrhy). Následně se zobrazí relevantní produktové karty, ke kterým lze produkty připárovat jedním klikem.
Lze produkty párovat pro Heureka.cz i Heureka.sk?
Ano, Conviu umí produkty párovat pro Heureku českou i slovenskou.
Jak zjistím, že lze produkt připárovat?
V párovačí Conviu stačí nastavit filtr “Nespárované produkty (s návrhy)”. Následně v levé části uvidíte Váš produkt, jeho obrázek a cenu. V pravé části se zobrazí nalezený relevantní produktový detail do kterého lze kliknutím na tlačítka “spárovat” produkt napárovat. Před spárováním si můžete prohlédnout, zda odpovídá prodejní cena, obrázek a název produktu. Pro podrobnější kontrolu je možné se prokliknout do e-shopu a na Heureku.
Kde zjistím nespárované produkty?
Nespárované produkty můžete prohlížet v Conviu v párovači. Druhou možností je zvolit si report (určitý den a hodinu) a ten zasílat na email.
Chybí vám nějaká odpověď?

Recenze na Conviu

Nástroj Conviu Vám pomáhá šetřit Váš čas i finance.

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Jaký objem dat již modul zpracoval?

Párovač - párování produktů s Heurekou již zpracoval:

přes
74 GB

zpracovaných feedů

přes 5
milionů

vstupních produktů

přes 3
miliony

napárovaných produktů

Párovač - párování produktů s Heurekou

Tento modul je pro Vás úplně zdarma!

Párovač je součástí modulu Editor XML a CSV produktových feedů.

Jaké jsou výhody používání aplikace Conviu

Úspora času, peněz, nástrojů, lidí a starostí
Méně ručního klikání, více automatizace
Plná kontrola nad e-shopem, cenami a feedy
Rychlost, spolehlivost, dostupnost 24/7
Naše hodnoty
  • Jsme jedno ucho

    Nasloucháme a jsme otevřeni změnám. Vývoj přizpůsobujeme potřebám trhu a zákazníků.

  • Vezmeme vás pod křídla

    Starají se o vás specialisti, ne operátoři. S naší pomocnou rukou počítejte.

  • 10 vychytávek pod 1 střechou

    Komplexní využití dat - 10 nástrojů pro výdělečnější e-shop na jednom místě

Naše vychytávky

Naši spokojení klienti

a spousty dalších...

Novinky ze světa marketingu, zbožových srovnávačů a aplikace Conviu.

Maximálně 2x mesíčně.

Pro koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Marketingová agentura

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dodavatel / Výrobce

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.